Google+ Gwiazdy będą znowu w porządku? | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Gwiazdy będą znowu w porządku?

Wydawnictwo Galmadrin poprosiło fanów o pomoc przy stworzeniu kolejnego numeru magazynu „Gwiazdy są w porządku” i zdradziło najbliższy możliwy termin wydania Gaslight: Cthulhu w świetle gazowych latarni, dodatku do Zewu Cthulhu.

Jak można przeczytać na profilu wydawnictwa w serwisie Facebook, wydawnictwo poszukuje chętnych, którzy podjęliby się składu magazynu „Gwiazdy są w porządku”, oraz grafików i redaktora odpowiedzialnego za całokształt projektu.

Ponadto wydawnictwo ujawniło, że najbliższy możliwy termin wydania dodatku „Gaslight: Cthulhu w świetle gazowych latarni” to pierwszy kwartał 2013 roku.


Dowiedz się więcej:


Cthulhu by Gaslight

Suplement do gry fabularnej Zew Cthulhu, którego akcja osadzona jest pod koniec XIX wieku w wiktoriańskiej Anglii. Podręcznik ukaże się w kwietniu 2013 roku nakładem wydawnictwa Galmadrin.

Galmadrin

Założone w 2011 roku przez Dawida "Rathora" Pawlicę gliwickie wydawnictwo gier, odpowiedzialne między innymi za polskie wydania szóstej edycji gry fabularnej "Zew Cthulhu" oraz gry karcianej "Nightfall".

Gwiazdy są w porządku

Zew Cthulhu

Gra fabularna w konwencji grozy, wydana po raz pierwszy w 1981 roku przez wydawnictwo Chaosium. Gracze wcielają się w badaczy tajemnic związanych ze stworzoną przez H. P. Lovecrafta i jego następców mitologią Cthulhu. Gra korzysta z mechaniki Basic Roleplaying, opartej na rzutach procentowych. Najnowsza polska edycja podręcznika została wydana przez wydawnictwo Galmadrin w 2011 roku.