Google+ Galmadrin wyda Eclipse Phase po polsku? | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Galmadrin wyda Eclipse Phase po polsku?

Wydawnictwo Galmadrin poinformowało o porozumieniu się z Posthuman Studios LLC i zapowiedziało rozpoczęcie prac na polską edycją Eclipse Phase, gry fabularnej w konwencji science-fiction.

Prace nad przygotowaniem podręcznika rozpoczną się w styczniu 2013 roku. Wydawnictwo nadal poszukuje pasjonatów i fanów, którzy znają system i chcieliby pomóc przy tłumaczeniu i tworzeniu polskiej edycji gry.

Więcej informacji można się spodziewać z początkiem przyszłego roku.

Eclipse Phase to gra fabularna science-fiction postapokaliptycznego transhumanizmu, konspiracji i horroru.

„Eclipse phase” to etap pomiędzy zainfekowaniem komórki przez wirusa a ujawnieniem się go i rozpoczęciem działania. W tym czasie komórka wygląda na zdrową, ale jest już zainfekowana.

Gracze wcielą się w agentów tajnej, niezależnej sieci bezpieczeństwa zwanej Firewall, której zadaniem jest przeciwdziałanie zagrożeniom ostatecznym – takim, które zagrażają istnieniu transludzkości: od wojen biologicznych, przez samoreplikujące się chmary nanorobotów, konflikty nuklearne, terrorystów z bronią masowego rażenia, ataki komputerowe, SI poza kontrolą, kontakty z kosmitami, czy cokolwiek co doprowadziłoby już zdziesiątkowaną transludzkość do zagłady.


Dowiedz się więcej:


Eclipse Phase

Gra fabularna science-fiction postapokaliptycznego transhumanizmu, konspiracji i horroru. Gracze wcielają się w agentów tajnej, niezależnej sieci bezpieczeństwa zwanej Firewall, której zadaniem jest przeciwdziałanie zagrożeniom ostatecznym – takim, które zagrażają istnieniu transludzkości: od wojen biologicznych, przez samoreplikujące się chmary nanorobotów, konflikty nuklearne, terrorystów z bronią masowego rażenia, ataki komputerowe, SI poza kontrolą, kontakty z kosmitami, czy cokolwiek co doprowadziłoby już zdziesiątkowaną transludzkość do zagłady. Gra korzysta z mechaniki opartej na rzutach procentowych.

Galmadrin

Założone w 2011 roku przez Dawida "Rathora" Pawlicę gliwickie wydawnictwo gier, odpowiedzialne między innymi za polskie wydania szóstej edycji gry fabularnej "Zew Cthulhu" oraz gry karcianej "Nightfall".