Google+ „Beasts & Barbarians: Jalizar, City of Thieves” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Beasts & Barbarians: Jalizar, City of Thieves”

Wydawnictwo GRAmel wprowadziło do sprzedaży „Jalizar, City of Thieves”, suplement do „Beasts & Barbarians”, settingu „Savage Worlds” w konwencji sword and sorcery.

Podręcznik zawiera informacje o mieście Jalizar, działających tam Gildii Złodziei, Domach Kupieckich, Straży Miejskiej (Cooper Helms), a także o kanałach pod miastem, w których ukrywa się pradawne zło.

Ponadto w podręczniku znajdziecie nowe przewagi i zawady, nowy sprzęt i wiele więcej.

„Jalizar, City of Thieves” dostępne jest w PDF za pośrednictwem DriveThruRPG za $14.99.

Źródło wieści:


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.