Google+ Wszystko o Midgard, settingu dark fantasy do Pathfindera | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Wszystko o Midgard, settingu dark fantasy do Pathfindera

Wydawnictwo Kobold Press udostępniło wprowadzenie do Midgardu, settingu gry fabularnej Pathfinder, a także wprowadziło do sprzedaży dwa nowe suplementy.

Setting, inspirowany różnymi, ważnymi na przestrzeni dziejów kulturami Europy,  jest zwieńczeniem wielu artykułów w Kobold Quarterly, scenariuszy i dodatków z serii Open Design, gier na konwentach, testów i efektów pracy takich osób jak Wolfgang Baur, Jeff Grubb, Brandon Hodge, Christina Stiles, Dan Voyce oraz całej społeczności skupionej wokół projektu.

Wprowadzenie zawiera dwa opowiadania autorstwa Jeffa Grubba oraz Wade’a Rocketta, opis świata oraz żyjących w nim ras.

Możecie je ściągnąć za darmo za pośrednictwem DriveThruRPG.

Podręcznik dostępny jest w PDF za pośrednictwem DriveThruRPG za $19.99 lub w druku w sklepie wydawnictwa w twardej lub w miękkiej oprawie w cenie do $49.99.

Ponadto wydawnictwo wprowadziło do sprzedaży dwa nowe dodatki:


Dowiedz się więcej:


Kobold Press

kobold quarterly

Midgard

to setting dark fantasy do systemu Pathfinder, inspirowany różnymi, ważnymi na przestrzeni dziejów kulturami Europy, zwieńczenie wielu artykułów w Kobold Quarterly, scenariuszy i dodatków z serii Open Design, gier na konwentach, testów i efektów pracy takich osób jak Wolfgang Baur, Jeff Grubb, Brandon Hodge, Christina Stiles, Dan Voyce oraz całej społeczności skupionej wokół projektu.

Paizo

Założone w 2002 roku amerykańskie wydawnictwo specjalizujące się w produktach do gier na mechanice d20. Początkowo, do roku 2007 wydawało magazyny "Dungeon" oraz "Dragon" przeznaczone dla fanów "Dungeons & Dragons". Obecnie wydawca gry fabularnej "Pathfinder" oraz jedno z największych wydawnictw na rynku.

Pathfinder

Wydana w 2009 roku przez Paizo Publishing gra fabularna w konwencji fantasy, nagrodzona między innymi złotym medalem ENnie Awards. Gra korzysta ze zmodyfikowanej mechaniki d20, znanej z trzeciej edycji gry fabularnej "Dungeons & Dragons". W otwartych betatestach "Pathfindera" wzięło udział ponad 50 tysięcy graczy.