Google+ Transhuman – podręcznik gracza do Eclipse Phase | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Transhuman – podręcznik gracza do Eclipse Phase

Wydawnictwo Posthuman Studios zapowiedziało wydanie na początku 2013 roku podręcznika gracza do systemu Eclipse Phase pod tytułem Transhuman oraz przedstawiło plany wydania dwóch innych dodatków.

Według zapowiedzi podręcznik ma zawierać alternatywne zasady rozwoju postaci, nowe morfy, nowe zasady dla postaci i sporo nowego sprzętu. Gracze znajdą także w podręczniku porady dotyczące gry co bardziej egzotycznymi postaciami.

Podano także informację o planowanych dwóch dodatkach: stricte przeznaczonym dla Mistrzów Gry oraz podręczniku źródłowym poświęconemu organizacji Firewall. Póki co na ich temat nie podano więcej informacji.


Dowiedz się więcej:


Eclipse Phase

Gra fabularna science-fiction postapokaliptycznego transhumanizmu, konspiracji i horroru. Gracze wcielają się w agentów tajnej, niezależnej sieci bezpieczeństwa zwanej Firewall, której zadaniem jest przeciwdziałanie zagrożeniom ostatecznym – takim, które zagrażają istnieniu transludzkości: od wojen biologicznych, przez samoreplikujące się chmary nanorobotów, konflikty nuklearne, terrorystów z bronią masowego rażenia, ataki komputerowe, SI poza kontrolą, kontakty z kosmitami, czy cokolwiek co doprowadziłoby już zdziesiątkowaną transludzkość do zagłady. Gra korzysta z mechaniki opartej na rzutach procentowych.

Posthuman Studios

Amerykańskie wydawnictwo gier fabularnych znane z gry "Eclipse Phase" oraz angielskojęzycznego wydania niemieckiej gry "Degenesis".