Google+ The Saga of Dragon Star i N.R.G. System od Game Smiths LLC | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

The Saga of Dragon Star i N.R.G. System od Game Smiths LLC

W serwisie Kickstarter trwa zorganizowana przez Game Smiths LLC zbiórka funduszy na wydanie  nowego systemu RPG (N.R.G. System) i nowego settingu (The Saga of Dragon Star), przeznaczonego zarówno na mechaniki N.R.G. oraz na mechaniki Savage Worlds i Pathfinder.

W projekt na Kickstarterze zaangażowane są takie osoby jak Lou Prosperi, Shane Hensley, Wayne Reynolds, Genzoman czy Nicholas Gentile.

The Saga of Dragon Star to setting w konwencji fantasy western, w którym miecze i pancerze spotykają rewolwery i strzelby. Gracze wcielą się w przedstawiciela jednej z kilku ras (ludzie, elfy, orkowie, krasnoludy, minotaury) zamieszkujących Frontier Lands, ostatni bastion wolności w świecie zdominowanym przez złe imperium Keln Dominion. Na bohaterów czekają liczne niebezpieczeństwa, od złego imperium, po starożytne demony – powracające po latach zniewolenia w pułapkach, które słabną wraz ze słabnącą w świecie magią.

N.R.G. System to uniwersalna mechanika sword & sorcery, wspierająca zaangażowanie wszystkich grających podczas walki, niezależnie od kolejności inicjatywy w rundach. Mechanika oparta jest na dwóch kościach K10.

Materiały związane z systemem N.R.G. (w tym mechanika w wersji Beta oraz przykładowa przygoda) znajdziecie na stronie wydawnictwa.

Zbiórka trwać będzie jeszcze 23 dni. Podręcznik w PDF dostępny jest już przy wsparciu $5.

Szczegóły w serwisie Kickstarter.


Dowiedz się więcej:


Game Smiths LLC

Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.

N.R.G.

The Saga of Dragon Star