Google+ Stare i nowe scenariusze do Shadowruna | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Stare i nowe scenariusze do Shadowruna

Wydawnictwo Catalyst Game Labs wprowadziło do sprzedaży kolejną przygodę z czwartej odsłony cyklu Shadowrun Missions oraz przedruk wydanego przez FASĘ w 1993 roku scenariusza Dark Angel.

Election Day to kolejna przygoda z czwartej odsłony cyklu Shadowrun Missions. Shadowrunnerzy będą uczestniczyć w wyborach w Seattle, i przy pomocy różnych brudnych sztuczek będą mogli wpłynąć na ich wynik, w zależności kto im zapłaci. Scenariusz w PDF można kupić za pośrednictwem DriveThruRPG za $3.95.

Dark Angel to skan scenariusza wydanego oryginalnie przez wydawnictwo FASA w 1993 roku. Shadowrunnerzy będą musieli odkryć tajemnicę jedynego nagrania zmarłego, znakomitego ulicznego muzyka. Scenariusz jest dostępny w PDF za $4.


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Shadowrun

Gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów - najemników działających na krawędzi lub poza prawem.