Google+ Star Wars: Edge of the Empire Begginer Game już niedługo w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Star Wars: Edge of the Empire Begginer Game już niedługo w sprzedaży

Wydawnictwo Fantasy Flight Games opublikowało kolejne informacje dotyczące Edge of the Empire: Beginner Game, zestawu dla początkujących graczy do gry fabularnej osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen.

Edge of the Empire, pierwszy z trzech systemów Fantasy Flight Games, osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen, skupiać się będzie na marginesie społecznym, gracze wcielą się w nim w łowców głów, przemytników i odkrywców starających się po prostu przeżyć w tych trudnych czasach.

Zestaw Begginer Game przeznaczony będzie dla początkujących graczy i zawierać będzie scenariusz, gotowe postacie oraz liczne akcesoria.

W opublikowanych artykułach wydawnictwo prezentuje zawartość pudełka oraz podstawy mechaniki (wraz z regułami wykonywania testów).


Dowiedz się więcej:


Edge of the Empire

to pierwszy z trzech systemów Fantasy Flight Games, osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen. Skupia się na marginesie społecznym, gracze wcielają się w łowców głów, przemytników i odkrywców starających się przeżyć w trudnych czasach. Mechanika gry wykorzystuje przeciwstawne rzuty pul unikalnych kości z symbolami.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".