Google+ Nowe produkty od GRAmela | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowe produkty od GRAmela

Wydawnictwo GRAmel zaprezentowało okładki dwóch nowych podręczników – dodatku pod tytułem Jalizar do settingu Beasts & Barbarians oraz nowego settingu Peacekeepers.

Pierwszy ukazać się ma jeszcze w tym roku. Drugi natomiast jest rozwinięciem settingu Peacekeepers, który znalazł się w polskiej edycji podręcznika Almanach Superbohaterów. W wersji angielskiej ma zawierać nowe zasady, nowe przewagi i zawady oraz zarys kampanii splotów, dwie przygody, około 20 gotowych postaci i generatory przygód i wydarzeń losowych. Setting ukaże się dla Savage Worlds i ICONS w przyszłym roku.


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.