Google+ Night’s Black Agents – kolejna gra na GUMSHOE od Pelgrane Press | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Night’s Black Agents – kolejna gra na GUMSHOE od Pelgrane Press

Wydawnictwo Pelgrane Press wprowadziło do sprzedaży na platformie OneBookShelf grę fabularną Night’s Black Agents, autorstwa Kenetha Hite’a, opartą na mechanice GUMSHOE.

Night’s Black Agents łączy konwencje: szpiegowską (znaną z filmów takich jak Trylogia Bourne’a czy Ronin) oraz grozy (wampiry).

Gracze wcielają się w byłych najemników, którzy dowiadują się, że pracowali dla wampirów, które teraz chcą ich śmierci. Podręcznik zawiera przygodę wprowadzającą.

Gra korzysta ze zmodyfikowanej mechaniki GUMSHOE.

Podręcznik dostępny jest w PDF za pośrednictwem RPGNow za $24.95 lub w druku w sklepie wydawnictwa za $44.95.


Dowiedz się więcej:


Night's Black Agents

Gra fabularna autorstwa Kennetha Hite oparta o mechanikę The GUMSHOE. Gracze wcielają się w byłych agentów służb specjalnych, którym przyjdzie się mierzyć z nadnaturalnymi istotami jak wampiry i strzygi.

Pelgrane Press

Brytyjskie wydawnictwo powstałe w 1999 roku. Znane jest między innymi z gier opartych o mechanikę GUMSHOE, jak na przykład "Night's Black Agents" czy "The Esoterrorists".

The GUMSHOE

Mechanika autorstwa Robina D. Laws'a przeznaczona do rozgrywania sesji detektywistycznych. Pojawia się w grach fabularnych "The Esoterrorists", "Trail of Cthulhu", "Ashen Stars", "Night’s Black Agents", "Mutant City Blues" i "Fear Itself".