Google+ Midgard: Piraci i Smocze Imperium | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Midgard: Piraci i Smocze Imperium

Wydawnictwo Kobold Press wprowadziło do sprzedaży dwa nowe dodatki do Midgard, settingu dark fantasy do Pathfindera.

Pirates of the Western Ocean to liczący 46 stron suplement dotyczący Oceanu Zachodniego. W środku znajdziecie opisy dwóch wysp, nowe stworzenia oraz nowe opcje mechaniczne dla postaci graczy. Dodatek dostępny jest w PDF za $7.49.

Midgard: Player’s Guide to the Dragon Empire to mały dodatek poświęcony Imperium Smoka. Oprócz krótkiego opisu regionu, gracze znajdą nowe archetypy, klasy prestiżowe, nowe zaklęcia, atuty i inne opcje mechaniczne. Liczący 30 stron suplement dostępny jest w PDF za $3.74.


Dowiedz się więcej:


Kobold Press

Midgard

to setting dark fantasy do systemu Pathfinder, inspirowany różnymi, ważnymi na przestrzeni dziejów kulturami Europy, zwieńczenie wielu artykułów w Kobold Quarterly, scenariuszy i dodatków z serii Open Design, gier na konwentach, testów i efektów pracy takich osób jak Wolfgang Baur, Jeff Grubb, Brandon Hodge, Christina Stiles, Dan Voyce oraz całej społeczności skupionej wokół projektu.

Open Design

Pathfinder

Wydana w 2009 roku przez Paizo Publishing gra fabularna w konwencji fantasy, nagrodzona między innymi złotym medalem ENnie Awards. Gra korzysta ze zmodyfikowanej mechaniki d20, znanej z trzeciej edycji gry fabularnej "Dungeons & Dragons". W otwartych betatestach "Pathfindera" wzięło udział ponad 50 tysięcy graczy.