Google+ Mgły Zdrady powracają w wersji Revised | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Mgły Zdrady powracają w wersji Revised

Wydawnictwo FASA wprowadziło do sprzedaży Mists of Betrayal, scenariusz do gry fabularnej Earthdawn w wersji Revised.

Przygoda przeznaczona jest dla 3-5 postaci z Kręgów uczniowskich (2-4) różnych Dyscyplin. Mechanika w scenariuszu jest kompatybilna z mechaniką Earthdawna w wersjach trzecioedycyjnej oraz Revised.

Dokąd chcesz nas posłać?

Amulet ze srebra na pewno kryje potężną magię, jednak bez klucza do jego tajemnic jest po prostu zwykłym kawałkiem ładnej biżuterii.

Tylko jeden człowiek może odkryć tajemnice talizmanu i uwolnić jego moce: Hiermon, czarodziej z Przyczółka.

Oczywiście zażąda on zapłaty za swoje usługi. Proste na pierwszy rzut oka zadanie, które zaprowadzi was do mrocznej krainy rządzonej przez Alachię – piękną i straszliwą protektorkę Krwawej Puszczy, władczynię elfów.

Tak zaczyna się Wasza podróż przez morze intryg i zdrady, która powiedzie was ku chwale… lub śmierci.

Scenariusz w wersji PDF możecie kupić za pośrednictwem DriveThruRPG za $11.99.


Dowiedz się więcej:


Earthdawn

Gra fabularna w konwencji heroic fantasy, osadzona w świecie pełnym niezwykłych przygód, wszechobecnej magii i przerażających niebezpieczeństw. Oryginalnie wydana w 1993 roku przez wydawnictwo FASA, w 1998 roku doczekała się polskiego tłumaczenia za sprawą wydawnictwa MAG. Gracze wcielają się w adeptów, ponadprzeciętne jednostki, które dzięki możliwości korzystania z magicznej energii, zdolne są do dokonywania wielkich czynów. Mechanika, silnie powiązana ze światem gry, wykorzystuje System Stopni, w którym danemu stopniowi testowanej cechy/zdolności/umiejętności przyporządkowany jest odpowiedni zestaw kości (w skład których wchodzą kości od k4 do k20).

FASA