Google+ Kuro w przedsprzedaży i inne informacje od Cubicle 7 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Kuro w przedsprzedaży i inne informacje od Cubicle 7

Wydawnictwo Cubicle 7 opublikowało zapowiedzi dotyczące nowych dodatków do systemów Laundry RPG oraz The One Ring RPG, a także rozpoczęło przedsprzedaż gry fabularnej Kuro.

Licence to Summon to suplement gry fabularnej Laundry RPG, opartej na powieściach Charlesa Strossa “Laundry Files”. Dodatek poświęcony będzie mrocznym aspektom mistycznej nauki oraz różnego rodzaju magii stosowanej zarówno przez członków Laundry, jak i inne organizacje.

Na stronie wydawnictwa opublikowano prezentację wideo dodatku. Licence to Summon można zamówić w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa za $24.99.

Lake-town Sourcebook to nowy dodatek do The One Ring RPG, gry fabularnej osadzonej w świecie Władcy Pierścieni. Suplement oprócz informacji o tytułowym mieście Lake-town, zawierać będzie ekran Mistrza Gry (The Loremaster’s Screen). Na stronie wydawnictwa opublikowano przykładowe ilustracje z dodatku.

Kuro: The Spirits Have Awoken to nowa gra fabularna, osadzona w niedalekiej przyszłości, zawierająca sporą dawkę japońskiego horroru.

Wydawnictwo poinformowało, że podręcznik w wersji drukowanej dostępny jest w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa za $34.99.

Premiera przewidziana jest na styczeń 2013 roku. Wersja PDF wejdzie do sprzedaży już za tydzień.


Dowiedz się więcej:


Cubicle 7

Brytyjskie wydawnictwo gier fabularnych i karcianych. Wydawca między innymi gier fabularnych z cyklu "Doctor Who" czy gry fabularnej osadzonej w świecie trylogii "Władcy Pierścienia".

Kuro

Laundry

Oparta na powieściach Charlesa Strossa gra fabularna, w której gracze wcielają się w agentów tajnej organizacji Laundry, walczących z lovecraftiańskimi stworami i potworami. Gra wykorzystuje mechanikę Basic Roleplaying wydawnictwa Chaosium.

The One Ring RPG

to wydana przez Cubicle 7 gra fabularna, osadzona w świecie Władcy Pierścieni. Gra podzielona jest na kilka zestawów, każdy obejmujący inny czas w linii fabularnej powieści.