Google+ God-Machine Chronicle Anthology | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

God-Machine Chronicle Anthology

Wydawnictwo Onyx Path Publishing wprowadziło do sprzedaży antologię opowiadań osadzonych w świecie nowej edycji Świata Mroku.

Antologia zawiera opowiadania takich autorów jak Justin Achilli, Eddy Webb, Stew Wilson, Chuck Wendig, Ray Fawkes, Rick Chillot czy Matthew McFarland. Wszystkie opowiadania koncentrują się wokół tematu Stwórcy, zwanego też God-Machine.

Liczącą 155 stron książkę zakupicie za pośrednictwem DriveThruFiction w wersji elektronicznej w różnych formatach za $4.99 lub w druku na żądanie za $9.99.


Dowiedz się więcej:


Onyx Path Publishing

Amerykańskie wydawnictwo stworzone przez Richarda Thomasa, dyrektora kreatywnego wydawnictwa White Wolf. Obecnie wydaje gry na licencji nowego Świata Mroku oraz inne wydawane wcześniej przez White Wolf.

World of Darkness

Nazwa nadana uniwersum gier utrzymanych w klimatach nadnaturalnego horroru wydawanych przez White Wolf, a obecnie Onyx Path Publishing. Gracze wcielają się w śmiertelników odkrywających mroczne sekrety świata lub nadnaturalne istoty jak wampiry czy wilkołaki. Obecnie prowadzone są dwie linie: klasyczny Świat Mroku i nowy Świat Mroku. W Polsce nakładem wydawnictwa ISA wydawane były gry z linii klasycznego Świata Mroku.