Google+ Glorantha jest wszędzie: Nowe podręczniki i zbiórka na Kickstarterze | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Glorantha jest wszędzie: Nowe podręczniki i zbiórka na Kickstarterze

W serwisie Kickstarter trwa zbiórka funduszy na wydanie Guide to Glorantha. Wydawnictwo Cubicle 7 wprowadzi w tym tygodniu do sprzedaży  trzy nowe podręczniki poświęcone settingowi Gloranthy na mechanice HeroQuest.

Przewodnik będzie liczyć ponad 500 stron w formacie 25 na 30 cm oraz zawierać kilkudziesięciostronicowy atlas świata Gloranthy (settingu gier RuneQuest, HeroWars i HeroQuest).

Głównym autorem dodatku jest Greg Stafford, który współpracuje m.in z Sandym Petersenem, Jeffem Richardem i Kenem Rolstonem. Za grafiki odpowiadają m.in. Jeff Laubenstein, Mike Perry i Jan Pospíšil.

Zbiórka trwać będzie jeszcze 20 dni. Podręcznik w PDF dostępny jest przy wsparciu $35.

Szczegóły w serwisie Kickstarter.

Wydawnictwo Cubicle 7 poinformowało o wprowadzeniu w tym tygodniu do sprzedaży trzech nowych podręczników dotyczących świata Gloranthy z linii wydawniczej HeroQuest:

  • Sartar: Kingdom of Heroes
  • The Sartar Companion
  • Pavis: Gateway to Adventure

Szczegóły na stronie wydawnictwa.


Dowiedz się więcej:


Cubicle 7

Brytyjskie wydawnictwo gier fabularnych i karcianych. Wydawca między innymi gier fabularnych z cyklu "Doctor Who" czy gry fabularnej osadzonej w świecie trylogii "Władcy Pierścienia".

HeroQuest

Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.

Moon Design Publications