Google+ Galmadrin wraca do gry? | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Galmadrin wraca do gry?

Wydawnictwo Galmadrin po dłuższym okresie ciszy wznowiło swoją aktywność w sieciach społecznościowych i zapowiedziało do końca tygodnia ujawnić szczegóły dotyczące najbliższych planów wydawniczych.

Zgodnie z informacjami na profilu wydawnictwa w serwisie Facebook, przerwa w aktywności spowodowana była chorobą. Do końca tygodnia wydawnictwo zamierza ujawnić szczegóły dotyczące projektów i planów wydawniczych na najbliższy czas.

Tymczasem udostępniono fragmenty z podręcznika Gaslight – Cthulhu w świetle gazowych latarni do gry fabularnej Zew Cthulhu:

Ponadto wydawnictwo poinformowało o swoim nowym profilu w serwisie społecznościowym Twitter.


Dowiedz się więcej:


Galmadrin

Założone w 2011 roku przez Dawida "Rathora" Pawlicę gliwickie wydawnictwo gier, odpowiedzialne między innymi za polskie wydania szóstej edycji gry fabularnej "Zew Cthulhu" oraz gry karcianej "Nightfall".

Zew Cthulhu

Gra fabularna w konwencji grozy, wydana po raz pierwszy w 1981 roku przez wydawnictwo Chaosium. Gracze wcielają się w badaczy tajemnic związanych ze stworzoną przez H. P. Lovecrafta i jego następców mitologią Cthulhu. Gra korzysta z mechaniki Basic Roleplaying, opartej na rzutach procentowych. Najnowsza polska edycja podręcznika została wydana przez wydawnictwo Galmadrin w 2011 roku.