Google+ Dobre i złe wieści dla gry fabularnej Ars Magica | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Dobre i złe wieści dla gry fabularnej Ars Magica

Wydawnictwo Atlas Games poinformowało o porażce zbiórki na stworzenie gry komputerowej Ars Magica, zamieściło też dobre wieści dla papierowego wydania gry.

Niestety zbiórka funduszy na stworzenie komputerowej gry symulacyjno-fabularnej – Ars Magica: Years of Conquest – zakończyła się porażką. Z docelowej kwoty $290,000 zebrano jedynie $92,848.

Black Chicken Studios nie wyklucza wznowienia projektu w przyszłości.

Tymczasem wydawnictwo Atlas Games ujawniło zawartość Transylvanian Tribunal, dodatku do gry fabularnej Ars Magica, który już niedługo trafi do sprzedaży.

Z innych dobrych wieści. Francuzi najprawdopodobniej doczekają się swojej wersji podręcznika do piątej edycji gry fabularnej Ars Magica. Zbiórka funduszy na wydanie książki trwa w serwisie Ulule, francuskim odpowiedniku Kickstartera. Zebrano już ponad 76% docelowej kwoty. Zbiórka potrwa do 16 grudnia.


Dowiedz się więcej:


Ars Magica

Gra fabularna Magii i Mitów. Akcja gry toczy się w Mitycznej Europie, wyidealizowanej wersji średniowiecznej Europy z początku XIII wieku. Gracze wcielają się w potężnych magów (zwanych z łaciny magi) będących członkami Zakonu Hermesa lub w ich przyjaciół i pomocników.

Atlas Games