Google+ 2300AD: French Arm Adventures | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

2300AD: French Arm Adventures

Wydawnictwo Mongoose Publishing wprowadziło do sprzedaży elektroniczną wersję French Arm Adventures, zestawu scenariuszy do 2300AD, settingu hard science-fiction na mechanice Travellera.

Liczący 314 stron podręcznik główny 2300AD w PDF dostępny jest za pośrednictwem DriveThruRPG za $29.99 lub za $34.99 za zestaw z podręcznikiem podstawowym Travellera.

French Arm Adventures zakupicie w PDF za $23.99.


Dowiedz się więcej:


2300AD

Setting hard science-fiction wydawany przez Mongoose Publishing, osadzony na mechanice systemu Traveller – innej gry tego wydawnictwa (oba tytuły to nowe wersje gier autorstwa Marca Millera, wydanych oryginalnie przez Game Designers' Workshop). Ludzkość przetrwała lata wojen i wreszcie postanowiła sięgnąć gwiazd. Spotkano obcych, kosmos stał się obszarem eksploracji i kolonizacji, ale także wojen i trudnego życia na pograniczu zasiedlonej przestrzeni.

Mongoose Publishing

Traveller

to wydany po raz pierwszy w 1977 roku, klasyczny system science-fiction, w którym bohaterowie, podróżując pomiędzy różnymi układami słonecznymi, handlują, eksplorują nowe światy, a także toczą naziemne i kosmiczne bitwy. Mechanika gry oparta jest na rzutach dwoma kośćmi K6.