Google+ Rebel Times #61 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Rebel Times #61

W sieci dostępny jest już nowy, 61 numer magazynu Rebel Times.

Miłośników gier fabularnych powinny zainteresować:

  • trzynasty artykuł z cyklu Długa droga do Kadath (Smutny los Badacza Tajemnic)
  • recenzja gry fabularnej Song of Ice and Fire Roleplaying: A Game of Thrones Edition, osadzonej w świecie sagi George’a R. R. Martina.
  • recenzja The Path of Kane, suplementu Savage Worlds of Solomon Kane, settingu Savage Worlds
  • recenzja W pustyni i w puszczy, dodatku do gry fabularnej Wolsung

Magazyn można pobrać ze strony sklepu Rebel.


Dowiedz się więcej:


A Song of Ice and Fire

Gra fabularna fantasy na podstawie cyklu powieściowego George'a R.R. Martina „Pieśń Lodu i Ognia” oraz serialu telewizyjnego „Gra o Tron”. Wydawcą jest Green Ronin Publishing. Po śmierci władcy Siedmiu Królestw rozpoczyna się bezpardonowa walka o sukcesję.

Rebel Times

to bezpłatny miesięcznik tworzony przez fanów i przyjaciół sklepu REBEL.pl, poświęcony tematyce gier planszowych, karcianych oraz fabularnych.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Savage Worlds of Solomon Kane

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.