Google+ Midgard – nowy setting dark fantasy do Pathfindera | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Midgard – nowy setting dark fantasy do Pathfindera

Wydawnictwo Kobold Press wprowadziło do sprzedaży Midgard, nowy setting dark fantasy do wykorzystania z systemami Pathfinder lub AGE System.

Setting jest zwieńczeniem wielu artykułów w Kobold Quarterly, scenariuszy i dodatków z serii Open Design, gier na konwentach, testów i efektów pracy takich osób jak Wolfgang Baur, Jeff Grubb, Brandon Hodge, Christina Stiles, Dan Voyce oraz całej społeczności skupionej wokół projektu.

Setting inspirowany jest różnymi, ważnymi na przestrzeni dziejów kulturami Europy.

Liczący 298 stron podręcznik zawiera między innymi nowe zasady dotyczące magii, nowe atuty i cechy, nowe zaklęcia, broń i sprzęt.

Podręcznik dostępny jest w PDF za pośrednictwem DriveThruRPG za $19.99 lub w druku w sklepie wydawnictwa w twardej lub w miękkiej oprawie w cenie do $49.99.


Dowiedz się więcej:


Kobold Press

kobold quarterly

Midgard

to setting dark fantasy do systemu Pathfinder, inspirowany różnymi, ważnymi na przestrzeni dziejów kulturami Europy, zwieńczenie wielu artykułów w Kobold Quarterly, scenariuszy i dodatków z serii Open Design, gier na konwentach, testów i efektów pracy takich osób jak Wolfgang Baur, Jeff Grubb, Brandon Hodge, Christina Stiles, Dan Voyce oraz całej społeczności skupionej wokół projektu.

Paizo

Założone w 2002 roku amerykańskie wydawnictwo specjalizujące się w produktach do gier na mechanice d20. Początkowo, do roku 2007 wydawało magazyny "Dungeon" oraz "Dragon" przeznaczone dla fanów "Dungeons & Dragons". Obecnie wydawca gry fabularnej "Pathfinder" oraz jedno z największych wydawnictw na rynku.

Pathfinder

Wydana w 2009 roku przez Paizo Publishing gra fabularna w konwencji fantasy, nagrodzona między innymi złotym medalem ENnie Awards. Gra korzysta ze zmodyfikowanej mechaniki d20, znanej z trzeciej edycji gry fabularnej "Dungeons & Dragons". W otwartych betatestach "Pathfindera" wzięło udział ponad 50 tysięcy graczy.