Google+ Interface Zero 2.0 już niedługo na Kickstarterze | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Interface Zero 2.0 już niedługo na Kickstarterze

Już niedługo w serwisie Kickstarter wystartuje zbiórka funduszy na wydanie drugiej edycji Interface Zero, cyberpunkowego settingu Savage Worlds.

Trwają prace nad przygotowaniem projektu. Nowe wydanie settingu zawierać będzie między innymi nowe archetypy, nowe ilustracje, a także nowe logo.

W sieci dostępne są już pierwsze zwiastuny nowej edycji.


Dowiedz się więcej:


Gun Metal Games

Amerykańskie wydawnictwo znane z publikacji na mechanice True20 i Savage Worlds, w tym takich gier jak "Blood Throne " i "Interface Zero".

Interface Zero

Cyberpunkowy setting wydany na mechanice Savage Worlds i True20 przez wydawnictwo Gun Metal Games. W Polsce ukazała się wersja na Savage Worlds nakładem wydawnictwa Gramel.

Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.