Google+ Dwa dodatki od Mystical Throne Entertainment | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Dwa dodatki od Mystical Throne Entertainment

Wydawnictwo Mystical Throne Entertainment wprowadziło do sprzedaży dwa dodatki do settingów Mercenary Breed oraz Faith & Demons, na mechanice Savage Worlds.

Mercenary Breed: Hastilion Expanse Compendium I zawiera informacje settingowe (nowe planety, nowe rasy, dodatkowe zasady) oraz 6 misji dla nowicjuszy, które można rozegrać indywidualnie lub jako pierwszą część kampanii Hastilion Expanse. Liczący 165 stron dodatek można zakupić w PDF za pośrednictwem DriveThruRPG za $7.95.

Faith & Demons Nation Guide: Anglo-Saxon zawiera informacje o jednej z nacji (wraz z dodatkowymi opcjami mechanicznymi) do Faith & Demons, settingu Savage Worlds. Liczący 28 stron dodatek dostępny jest w PDF za $1.95.

 


Dowiedz się więcej:


Faith & Demons

Faith & Demons: The Rising to setting Savage Worlds w konwencji gothic fantasy, w którym władcy całego świata jednoczą siły, by powstrzymać armie nieumarłych i demony przed zniewoleniem ludzkości.

Mercenary Breed

Mercenary Breed to sandboxowy settingu Savage Worlds w konwencji space opera, w którym interplanetarne korporacje zatrudniają stanowiących prawo najemników. Wydawcą systemu jest Mystical Throne Entertainment.

Mystical Throne Entertainment

Wydawnictwo, którego redaktorem jest Aaron T. Huss odpowiadający także za serwis Roleplayers Chonicle. Wydaje między innymi magazyn "Savage Insider".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.