Google+ Beasts of the Dominions do Beasts & Barbarians w druku | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Beasts of the Dominions do Beasts & Barbarians w druku

Beasts of the Dominions, dodatek o potworach w Beasts & Barbarians, settingu Savage Worlds w konwencji sword and sorcery, trafił w wersji drukowanej do przedsprzedaży.

W podręczniku znajdziecie dziesięć różnych przeciwników, szczegółowo opisanych, wraz z krótkimi scenariuszami do rozegrania indywidualnie lub w ramach toczonej kampanii. Scenariusze przeznaczone są dla 4-6 doświadczonych bohaterów.

Podręcznik w wersji elektronicznej (PDF) dostępny jest za pośrednictwem RPGNow za $14.99

Wersję w druku możecie zamówić w przedsprzedaży w sklepie Studio 2 Publishing za $19.99. Premiera przewidywana jest na 17 grudnia 2012 roku.


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

studio 2 publishing