Google+ The Lathe Worlds do Dark Heresy podwójnie w PDF | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

The Lathe Worlds do Dark Heresy podwójnie w PDF

Wydawnictwo Fantasy Flight Games wprowadziło do sprzedaży elektroniczną wersję The Lathe Worlds oraz udostępniło za darmo dodatkowe materiały, które nie zmieściły się w podręczniku.

The Lathe Worlds poświęcone jest Adeptus Mechanicus – starożytnemu zakonowi religijnemu, który stoi na straży wszelkiej technologii w Imperium. W podręczniku znajdują się między innymi nowe alternatywne ścieżki karier, nowe wyposażenie, nowe zdolności oraz kompletny scenariusz przygody.

Podręcznik w wersji elektronicznej (PDF) dostępny jest za pośrednictwem DriveThruRPG za $20.

Dodatkowe materiały zawierają rozszerzone zasady tworzenia postaci, nowe bronie i sprzęt, lokacje, opisy bohaterów niezależnych i pomysły na przygody. PDF zatytułowany The Lost Dataslate można ściągnąć za darmo ze strony wydawnictwa.


Dowiedz się więcej:


Dark Heresy

Gra fabularna osadzona w uniwersum "Warhammera 40 000", w której gracze wcielają się w akolitów służących Inkwizycji, walczących z nieprawością, grzechem i herezją w świecie przyszłości.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".