Google+ Savage Insider Premium Issue #3 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Savage Insider Premium Issue #3

Wydawnictwo Mystical Throne Entertainment wprowadziło do sprzedaży trzeci numer magazynu Savage Insider Premium, poświęconego całkowicie Savage Worlds.

W trzecim, liczącym 72 strony numerze znajdziecie między innymi:

  • Of Orchids and Oaths — przygodę do Judgment Day
  • Mission Gamma —  3 część kampanii do Mercenary Breed
  • Ultimate Mass Battle Guide, Part II – drugą część nowych zasad bitew
  • Surveyed: Lord Bane – mini dodatek do Faith & Demons: The Rising
  • Nation Guide: Anglo-Saxon – informacje wraz z dodatkowymi opcjami mechanicznymi o jednej z nacji do Faith & Demons

Savage Insider Premium Issue 3 ściągniecie w cenie $5.95 za pośrednictwem RPGNow.


Dowiedz się więcej:


Faith & Demons

Faith & Demons: The Rising to setting Savage Worlds w konwencji gothic fantasy, w którym władcy całego świata jednoczą siły, by powstrzymać armie nieumarłych i demony przed zniewoleniem ludzkości.

Judgment Day

Judgment Day to setting Savage Worlds, w którym gracze wcielają się w przedstawicieli Inkwizycji, od setek lat walczącej z nadnaturalnymi istotami, takimi jak demony, duchy czy wampiry.

Mercenary Breed

Mercenary Breed to sandboxowy settingu Savage Worlds w konwencji space opera, w którym interplanetarne korporacje zatrudniają stanowiących prawo najemników. Wydawcą systemu jest Mystical Throne Entertainment.

Mystical Throne Entertainment

Wydawnictwo, którego redaktorem jest Aaron T. Huss odpowiadający także za serwis Roleplayers Chonicle. Wydaje między innymi magazyn "Savage Insider".

Savage Insider

Założony w 2011 roku przez Mystical Throne Entertainment, a obecnie wydawany przez Obatron Productions, magazyn poświęcony grom na mechanice Savage Worlds. Oprócz wersji standardowej ukazało się też 5 numerów wersji premium.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.