Google+ Premiera ЯED DЯEAM | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Premiera ЯED DЯEAM

Równolegle na blogu RPG Kepos i w serwisie polter.pl, autor gry, Michał Skryba Ziętek, opublikował za darmo grę ЯED DЯEAM.

Ilustratorem systemu jest Marcin „GunarDAN” Adamczyk, grafiką i składem zajął się Andrzej „Tweet” Wróbel a korektą Witold „Rydygier” Narwojsz.

ЯED DЯEAM to gra indie w sowieckiej konwencji, której rozgrywka polega właśnie na snuciu takiej skazki. Gracze wcielają się w metafizycznie ujęte duchy osobowości i, przy pomocy karcianej mechaniki, ustalają losy pewnego nieszczęśnika. Tak naprawdę ma to jednak na celu wyłonienie spośród tych duchów winowajcę, który naraził się Carowi Kościejowi Nieśmiertelnemu i zasłużył na potępienie.


Dowiedz się więcej:


Red Dream

to gra indie w sowieckiej konwencji, której rozgrywka polega właśnie na snuciu takiej skazki. Gracze wcielają się w metafizycznie ujęte duchy osobowości i, przy pomocy karcianej mechaniki, ustalają losy pewnego nieszczęśnika. Tak naprawdę ma to jednak na celu wyłonienie spośród tych duchów winowajcę, który naraził się Carowi Kościejowi Nieśmiertelnemu i zasłużył na potępienie.

RPG Kepos