Google+ Beasts & Barbarians: Tattered Banners | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Beasts & Barbarians: Tattered Banners

Wydawnictwo GRAmel wprowadziło do sprzedaży Tattered Banners, suplement do Beasts & Barbarians, settingu Savage Worlds w konwencji sword and sorcery.

W podręczniku znajdziecie informacje o różnych najemnikach, dodatkowe zasady dotyczące grup najemników oraz grupowych potyczek, a także wskazówki dla Mistrza Gry na temat prowadzenia przygód i kampanii.

Tattered Banners Bandit Lords and Mercenary Captains dostępne jest w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem RPGNow za $9.99.


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.