Google+ Afterbomb Madness RPG w przedsprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Afterbomb Madness RPG w przedsprzedaży

Wydawnictwo Cyfrografia uruchomiło oficjalną stronę postapokaliptycznej gry fabularnej Afterbomb Madness i rozpoczęło przedsprzedaż podręczników.

Autorami Afterbomb Madness są Filip Nowicki, Paweł Kukla oraz Rafał Olszak. Gra osadzona jest w alternatywnej, stylizowanej na lata 50-te XX wieku ameryce, 150 lat po III Wojnie Światowej. Gracze wcielają się w mieszkańców USA, próbujących przetrwać w nieprzychylnych, nowych realiach, walcząc z postatomową fauną i florą, komunistami oraz obcymi. Gra oparta jest na autorskiej mechanice „Adrenalina”, wykorzystującej kości k4, k6, k8, k10, k12 oraz K20.

Podręcznik w formacie B5 z czarno-białymi ilustracjami dostępny jest w przedsprzedaży w dwóch wersjach:

Więcej informacji o grze znajdziecie na oficjalnej stronie.


Dowiedz się więcej:


Afterbomb Madness

Postapokaliptyczna gra fabularna osadzona w alternatywnej, stylizowanej na lata 50. XX wieku Ameryce, 150 lat po III Wojnie Światowej. Gracze wcielają się w mieszkańców USA, próbujących przetrwać w nieprzychylnych, nowych realiach, walcząc z postatomową fauną i florą, komunistami oraz obcymi. Gra wykorzystuje autorską mechanikę „Adrenalina”, podczas gry używa się pełnego zestawu kostek (od k4 po k20).

Cyfrografia

Polskie wydawnictwo założone przez Rafała Olszaka. Wydawca gier fabularnych "Robotica" oraz "Afterbomb Madness".