Google+ RedBrick przedstawia Blue Planet Revised Edition | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

RedBrick przedstawia Blue Planet Revised Edition

Wydawnictwo RedBrick ujawniło okładkę oraz zawartość Podręcznika Gracza do kolejnej edycji gry fabularnej science-fiction Blue Planet.

W opublikowanym na stronie wydawnictwa artykule znajdziecie obszerne podsumowanie zmian i różnic między edycją drugą a edycją Revised gry fabularnej Blue Planet.

Podręcznik Gracza do Blue Planet Revised Edition będzie miał premierę na konwencie Gen Con Indy 2012 (16-19 sierpień). Przewidywany koszt podręcznika to $34.99.

Spis treści dostępny jest w PDF do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.


Dowiedz się więcej:


Blue Planet

to setting hard science fiction osadzony na planecie Posejdon, gdzie ziemscy koloniści muszą walczyć o przetrwanie. Gra eksploruje tematy ekologii, transhumanizmu i korporacjonizmu w oparciu o autorską mechanikę Synergy używającej kości K10. Gra pierwotnie została wydana w roku 1997 przez Biohazard Games. Kolejne edycje wydało Fantasy Flight Games, RedBrick LLC i FASA Games. Setting ukazał się także na mechanice GURPS.

Redbrick

to wydawnictwo powstałe w 2003 roku, zarządzane przez Jamesa Suttona. Z początku wydawnictwo skupiało się na rozwijaniu linii wydawniczej Earthdawn (edycja Classic i Third Edition), z czasem poszerzyło licencje o takie gry jak Fading Suns, Blue Planet czy Demonworld.