Google+ Rotted Capes: The Super Hero Zombie RPG | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Rotted Capes: The Super Hero Zombie RPG

W serwisie Kickstarter trwa zorganizowana przez Paradigm Concepts zbiórka pieniędzy na wydanie Rotted Capes: The Super Hero Zombie RPG, gry fabularnej o walce z super-zombie.

Rotted Capes: The Super Hero Zombie RPG to superbohaterska gra fabularna, w której gracze wcielają się w drugoplanowych superbohaterów, którzy w obliczu inwazji zombie i porażki (lub zamiany w zombie) pierwszoplanowych herosów muszą uratować świat przed zagładą.

Gra wykorzystywać będzie mechanikę nagradzanej gry fabularnej Arcanis: World of the Shattered Empires RPG.

Zbiórka trwać będzie jeszcze 44 dni. Podręcznik w PDF dostępny jest przy wsparciu $25.

Szczegóły w serwisie Kickstarter.


Dowiedz się więcej:


Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.

Paradigm Concepts

Rotted Capes

to superbohaterska gra fabularna, w której gracze wcielają się w drugoplanowych superbohaterów, którzy w obliczu inwazji zombie i porażki (lub zamiany w zombie) pierwszoplanowych herosów muszą uratować świat przed zagładą. Gra korzysta z mechaniki nagradzanej gry fabularnej Arcanis: World of the Shattered Empires RPG.