Google+ Premiera Cthulhu by Gaslight przełożona! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Premiera Cthulhu by Gaslight przełożona!

Na stronie wydawnictwa Galmadrin pojawiła się informacja o przełożeniu daty premiery ich najnowszego podręcznika Cthulhu by Gaslight. 

Premiera suplementu, który umożliwia rozgrywanie sesji w klimatach wiktoriańskiej Anglii miała mieć miejsce podczas warszawskiego konwentu Avangarda. Jednak z powodu przedłużenia się prac nad dodatkiem jego premiera została przesunięta na termin, który gliwickie wydawnictwo poda w ciągu najbliższych dni.

Przełożenie terminu nie oznacza nieobecności przedstawicieli wydawnictwa Galmadrin na Avangardzie – będzie można nabyć ich produkty po atrakcyjnej cenie i wziąć udział w konkursach z nagrodami.


Dowiedz się więcej:


Avangarda

to ogólnopolski konwent miłośników fantastyki organizowany od wielu lat w Warszawie przez Stowarzyszenie Avangarda.

Galmadrin

Założone w 2011 roku przez Dawida "Rathora" Pawlicę gliwickie wydawnictwo gier, odpowiedzialne między innymi za polskie wydania szóstej edycji gry fabularnej "Zew Cthulhu" oraz gry karcianej "Nightfall".

Zew Cthulhu

Gra fabularna w konwencji grozy, wydana po raz pierwszy w 1981 roku przez wydawnictwo Chaosium. Gracze wcielają się w badaczy tajemnic związanych ze stworzoną przez H. P. Lovecrafta i jego następców mitologią Cthulhu. Gra korzysta z mechaniki Basic Roleplaying, opartej na rzutach procentowych. Najnowsza polska edycja podręcznika została wydana przez wydawnictwo Galmadrin w 2011 roku.