Google+ Porwanie – polski scenariusz do Dark Harvest | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Porwanie – polski scenariusz do Dark Harvest

Na stronie gry fabularnej Dark Harvest: Legacy of Frankenstein udostępniono polski scenariusz przygody autorstwa Pawła ‚Chimery’ Cybuli, zatytułowany „Porwanie”.

Przygoda przeznaczona jest dla trzech graczy. Odgrywają oni określone w scenariuszu postacie, jednak mają dowolność w kwestii współczynników i szczegółów dotyczących osobowości i niektórych elementów historii swoich bohaterów. Fragmenty oznaczone kursywą odnoszą się do mechaniki rozgrywania poszczególnych scen. Scenariusz nie zawiera opisu liniowej fabuły (aczkolwiek zachowana jest pewna ciągłość chronologiczna), a jedynie przedstawia bohaterów, miejsca oraz wydarzenia, których dokładna ilość i moment nastąpienia zależą od MG.

Liczący 17 stron scenariusz przygody ściągniecie ze strony gry.

Ponadto ze strony możecie teraz także ściągnąć FAQ oraz nowe wprowadzenie do gry.


Dowiedz się więcej:


Dark Harvest

to gra fabularna w konwencji gothic horror fantasy, oparta o mechanikę Heresy (w pełni kompatybilna z drugą edycją gry Victoriana), opisująca alternatywną Europę na początku dwudziestego wieku, w której zamiast Rumunii istnieje Prometea – zamknięte państwo rządzone żelazną ręką przez króla Victora Frankensteina.