Google+ Hell on Earth Reloaded Player’s Guide | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Hell on Earth Reloaded Player’s Guide

Wydawnictwo Pinnacle Entertainment Group wprowadziło do sprzedaży wersję elektroniczną (PDF) Hell on Earth: Reloaded Player’s Guide.

Mamy rok 2097, ale przyszłość nie jest naszą przyszłością. Trwająca długie lata Zimna Wojna między Unią a Konfederacją wreszcie dobiegła końca – piekielnym ogniem, który ogarnął ziemię. Deszcz nadnaturalnych bomb zniszczył wszystko, co można było nazwać cywilizacją, zrobił wyrwę między światami i stworzył prawdziwe Piekło na Ziemi.

Od tego czasu minęło 16 lat, a my zrobiliśmy jedną rzecz, w której jesteśmy cholernie dobrzy – przetrwaliśmy mimo wszystko. Jasne, niektórzy mają kilka kończyn więcej, łatwo zginąć za jakieś resztki w kieszeni, a cały wschód od Mississippi roi się od nieumarłych, ale co innego nam pozostało?

Dołącz do nas w mrocznej przyszłości, gdzie resztki cywilizacji potrzebują nowych bohaterów i schronienia przed starymi – nawet starożytnymi – łotrami. Czy twoje ciało zostało spustoszone przez panujące promieniowane, a może nauczyłeś się przywoływać siłę atomu, by ci służyła? Zmień świat według własnej woli. I tak nie ma szans, by było jeszcze gorzej…

Hell on Earth to gra fabularna łącząca konwencje postapokaliptyczną, westernu oraz horroru, osadzona w świecie Deadlands przyszłości. Wersja Reloaded, zapowiadana już kilka lat temu, aktualizuje grę do najnowszych zasad Savage Worlds.

Hell on Earth Reloaded Player’s Guide zawiera wszystkie informacje, które gracze potrzebują do rozgrywki.

Liczący 98 stron podręcznik dostępny jest w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG lub na stronie wydawnictwa za $14.99.

 


Dowiedz się więcej:


Hell on Earth

to gra fabularna łącząca konwencje postapokaliptyczną, westernu oraz horroru, osadzona w świecie Deadlands przyszłości.

Pinnacle Entertainment Group

Powstałe w 1994 amerykańskie wydawnictwo znane między innymi z gier fabularnych opartych o mechanikę Savage Worlds.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.