Google+ GRAmelowe zapowiedzi do Beasts & Barbarians | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

GRAmelowe zapowiedzi do Beasts & Barbarians

Wydawnictwo GRAmel zapowiedziało wydanie nowych suplementów do Beasts & Barbarians, settingu Savage Worlds oraz zaprezentowało okładki i fragment z nowych podręczników.

Na stronie wydawnictwa zaprezentowano ilustracje, które pojawią się na okładkach nowych suplementów Beasts & Barbarians:

  • Tattered Banners – suplement o najemnikach
  • Jalizar – suplement o mieście złodziei

Wydawnictwo zaprezentowało także jedną z bestii, która znajdzie się w dodatku Jalizar.

Szczegóły na stronie wydawnictwa.

 


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.