Google+ Eclipse Phase: Rimward w PDF | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Eclipse Phase: Rimward w PDF

Wydawnictwo Posthuman Studios wprowadziło do sprzedaży elektroniczną wersję Rimward, dodatku do gry fabularnej science-fiction Eclipse Phase.

Rimward to drugi po Sunward podręcznik opisujący Układ Słoneczny w grze fabularnej Eclipse Phase. Tym razem będziecie mogli przeczytać o planetach i asteroidach leżących między Marsem a samym krańcem układu.

Liczący 200 stron podręcznik dostępny jest w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG za $10.

Przewidywana jest także wersja w druku, w twardej oprawie. Data wydania nie jest jeszcze znana.


Dowiedz się więcej:


Eclipse Phase

Gra fabularna science-fiction postapokaliptycznego transhumanizmu, konspiracji i horroru. Gracze wcielają się w agentów tajnej, niezależnej sieci bezpieczeństwa zwanej Firewall, której zadaniem jest przeciwdziałanie zagrożeniom ostatecznym – takim, które zagrażają istnieniu transludzkości: od wojen biologicznych, przez samoreplikujące się chmary nanorobotów, konflikty nuklearne, terrorystów z bronią masowego rażenia, ataki komputerowe, SI poza kontrolą, kontakty z kosmitami, czy cokolwiek co doprowadziłoby już zdziesiątkowaną transludzkość do zagłady. Gra korzysta z mechaniki opartej na rzutach procentowych.

Posthuman Studios

Amerykańskie wydawnictwo gier fabularnych znane z gry "Eclipse Phase" oraz angielskojęzycznego wydania niemieckiej gry "Degenesis".