Google+ A Song of Ice and Fire Campaign Guide w przedsprzedaży i w PDF | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

A Song of Ice and Fire Campaign Guide w przedsprzedaży i w PDF

Wydawnictwo Green Ronin Publishing rozpoczęło przedsprzedaż specjalnej edycji A Song of Ice and Fire Campaign Guide, suplementu do gry fabularnej A Song of Ice and Fire Roleplaying, osadzonej w świecie sagi George’a R. R. Martina.

A Song of Ice and Fire Campaign Guide (A Game of Thrones Edition) zawiera pełną historię Siedmiu Królestw, szczegółowe opisy miejsc w Westeros, jego mieszkańców i głównych graczy w „Grze o Tron”.

Liczący 252 strony przewodnik dostępny jest w druku w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa za $39.95 lub w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG za $20.


Dowiedz się więcej:


A Song of Ice and Fire

Gra fabularna fantasy na podstawie cyklu powieściowego George'a R.R. Martina „Pieśń Lodu i Ognia” oraz serialu telewizyjnego „Gra o Tron”. Wydawcą jest Green Ronin Publishing. Po śmierci władcy Siedmiu Królestw rozpoczyna się bezpardonowa walka o sukcesję.

Green Ronin Publishing

Wielokrotnie nagradzane amerykańskie wydawnictwo założone w 2000 roku przez Chrisa Pramasa, współtwórcę "Warhammera". Do najbardziej znanych linii wydawniczych Green Ronin Publishing należą "Mutants & Masterminds", "Dragon Age" oraz "A Song of Ice and Fire Roleplaying".