Google+ Wywiad z twórcą Deadlands Noir | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Wywiad z twórcą Deadlands Noir

W serwisie RPGamer udostępniono wywiad (audio) z Johnem Goffem, głównym twórcą Deadlands Noir, settingu Savage Worlds osadzonego w realiach świata Deadlands lat 30-tych XX wieku.

W wywiadzie John Goff mówi o szczegółach związanych z settingiem, a także o doświadczeniach z nową formą promocji i publikacji poprzez crowdfunding.

Cały wywiad do odsłuchania na stronie RPGamer.


Dowiedz się więcej:


Deadlands Noir

to setting wydany na mechanice Savage Worlds przez wydawnictwo Pinnacle Entertainment Group. To osadzony w latach 30. XX wieku kolejny produkt z linii wydawniczej Deadlands Reloaded. Podręcznik główny skupia się na obszarze Nowego Orleanu.

Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.

  • Amaris

    Zapłon macie, 2 tygodnie temu się pojawił podcast.

  • Przyznam się szczerze, nie śledzę tak bardzo serwisu RPGamer. Informacja dotarła do mnie z innego źródła. Podcast rzeczywiście pojawił się 12 czerwca. Z najważniejszymi informacjami staramy się być na bieżąco, te mniej istotne czasem mają poślizg. Za opóźniony zapłon zatem przepraszam :)