Google+ „Void Dancers RPG” – nowa polska gra fabularna science-fiction | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Void Dancers RPG” – nowa polska gra fabularna science-fiction

Na tegorocznym konwencie Avangarda (26-29 lipca) zaprezentowana zostanie nowa, polska gra fabularna w konwencji science-fiction – „Void Dancers”.

Void Dancer? Void Dancer to dryfująca w przestrzeni kosmicznej ludzka padlina… Czasem taka zderzy się z satelitą nadawczym, ale najczęściej spala się wchodząc w atmosferę planety. Ludzie widząc to życzą sobie spełnienia marzeń i nazywają to „spadającą gwiazdą”, nie zdając sobie sprawy, że to zamarznięty trup.

„Void Dancers” to gra fabularna o codziennych zmaganiach z brutalną, cyberpunkową rzeczywistością XXIV wieku, kiedy ludzkość dopiero weszła w epokę kolonizacji układów planetarnych.

Premiera gry przewidziana jest na wrzesień 2012 roku. Podręcznik w twardej oprawie, liczący około 200-250 stron i zawierający 100 ilustracji, zostanie wydany w limitowanej liczbie 250 egzemplarzy. Cena podręcznika wyniesie 60-70 PLN. Po wyczerpaniu się nakładu podręcznik w języku polskim będzie dostępny jedynie w PDF (za około 9 PLN).

Gra zostanie przetłumaczona także na język angielski.

Więcej informacji o „Void Dancers” znajdziecie już niedługo na stronie gry (w trakcie tworzenia).

Źródło wieści:


Dowiedz się więcej:


Void Dancers

Polska gra fabularna z gatunku science-fiction thriller z elementami biopunku. Postacie graczy zmierzą się z brutalną, zdehumanizowaną codziennością XXIV wieku, w której coraz bardziej rozproszona w kosmosie ludzkość stara się podźwignąć z wyniszczających konfliktów korporacyjnych i przetrwać w zimnowojennej rzeczywistości. Jest to era kolonizacji innych układów planetarnych, a także czas matactw, walk o władzę, ciemnych interesów i intryg. W świecie w którym dominuje chciwość i bezwzględność, niemodna lojalność stała się poszukiwanym unikatem.