Google+ Sześciostrzałowiec od GRAmela na DDGF 2012 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Sześciostrzałowiec od GRAmela na DDGF 2012

Wydawnictwo GRAmel z okazji Dnia Darmowych Gier Fabularnych 2012 udostępniło Sześciostrzałowiec, czyli zbiór 6 scenariuszy do różnych settingów  Savage Worlds.

W skład Sześciostrzałowca wchodzą:

  • Rotmistrz – Weird War II
  • Pan Tumski – Savage Worlds of Solomon Kane
  • Gambit w Geo – Nemezis
  • Na rubieży cywilizacji – Beasts & Barbarians
  • Wydanie pierwsze – Deadlands
  • Ghostrock Express – Deadlands

Sześciostrzałowiec do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

DDGF

To skrót Dnia Darmowych Gier Fabularnych, polskiej edycji corocznej akcji. W jej trakcie fani i wydawcy za darmo udostępniają materiały do gier fabularnych, jak i same gry.

Deadlands

Setting na mechanice Savage Worlds, łączący elementy konwencji westernu oraz horroru.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Savage Worlds of Solomon Kane

Weird Wars

Seria wydawnicza settingów gier fabularnych wplatających w okresy wojen elementy sił nadprzyrodzonych i horroru.