Google+ SimZwierzaki żegnają sklep GRAmela | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

SimZwierzaki żegnają sklep GRAmela

Wydawnictwo GRAmel udostępniło SimZwierzaki, opis kieszonkowych potworów wykorzystywanych do celów edukacyjno-rozrywkowych w Interface Zero, settingu Savage Worlds.

PDF do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.

Ponadto wydawnictwo poinformowało o rezygnacji (z powodów zdrowotnych) do odwołania z dystrybucji fizycznych podręczników, którą to przejmuje Kuźnia Gier. Zamówienia na podręczniki w druku można składać jeszcze do 30 lipca. Wydawnictwo nie rezygnuje ze sprzedaży PDFów.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Interface Zero

Cyberpunkowy setting wydany na mechanice Savage Worlds i True20 przez wydawnictwo Gun Metal Games. W Polsce ukazała się wersja na Savage Worlds nakładem wydawnictwa Gramel.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.