Google+ Savage Insider Premium Issue #2 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Savage Insider Premium Issue #2

Wydawnictwo Mystical Throne Entertainment wprowadziło do sprzedaży drugi numer magazynu Savage Insider Premium, poświęconego całkowicie Savage Worlds oraz settingom Mercenary Breed oraz Judgment Day.

W drugim, liczącym 77 stron numerze znajdziecie między innymi:

  • Seven Kings of Shambhala — kompletną przygodę w 4 aktach
  • Mission Beta —  2 część kampanii do Mercenary Breed
  • Ultimate Mass Battle Guide, Part I – pierwszą część nowych zasad bitew

Savage Insider Premium Issue 2 ściągniecie w cenie $5.95 za pośrednictwem DriveThruRPG.

 


Dowiedz się więcej:


Judgment Day

Judgment Day to setting Savage Worlds, w którym gracze wcielają się w przedstawicieli Inkwizycji, od setek lat walczącej z nadnaturalnymi istotami, takimi jak demony, duchy czy wampiry.

Mercenary Breed

Mercenary Breed to sandboxowy settingu Savage Worlds w konwencji space opera, w którym interplanetarne korporacje zatrudniają stanowiących prawo najemników. Wydawcą systemu jest Mystical Throne Entertainment.

Mystical Throne Entertainment

Wydawnictwo, którego redaktorem jest Aaron T. Huss odpowiadający także za serwis Roleplayers Chonicle. Wydaje między innymi magazyn "Savage Insider".

Savage Insider

Założony w 2011 roku przez Mystical Throne Entertainment, a obecnie wydawany przez Obatron Productions, magazyn poświęcony grom na mechanice Savage Worlds. Oprócz wersji standardowej ukazało się też 5 numerów wersji premium.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.