Google+ Okładka Armii Apokalipsy | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Okładka Armii Apokalipsy

Wydawnictwo Menhir zaprezentowało ostateczny projekt okładki do podręcznika głównego swojej nowej gry fabularnej – Armie Apokalipsy.

Wraz z finalnym projektem okładki podręcznika zaprezentowano także odrzucone projekty.

Szczegóły na stronie gry.


Dowiedz się więcej:


Armie Apokalipsy

Gra fabularna dla pełnoletnich graczy. Jej akcja rozgrywa się w świecie bliźniaczo podobnym do naszego, w którym anioły zostały zesłane z niebios, by stanąć naprzeciw sił Wroga w ostatecznej bitwie. Gracze wcielają się w role skrzydlatych wojowników o nadludzkiej mocy, którzy dzielą czas między epickie starcia z piekielnymi hordami, politykę i intrygi w anielskiej społeczności, a korzystanie z uroków nowej, cielesnej egzystencji.

Menhir

Wydawnictwo założone w 2003 roku przez Katarzynę oraz Marcina Kuczyńskich. W dorobku wydawnictwa jest wydana w 2004 roku, celtycka gra fabularna "Poza Czasem", a także gra fabularna "Armie Apokalipsy", w której gracze wcielają się w role aniołów.

  • Narmo

    Kojarzy mi się z karcianką Aniołowie (czy jakoś tak), która była jakiś czas temu wydana. Może być ciekawie. Czekam ;]

  • Mnie też bardzo ciekawi ta gra. Zwłaszcza ten element poruszony w wywiadzie z twórcami:
    „Trzeba by tu sprecyzować, co ukrywa się pod pojęciem „przeniesienia erotyki do gry”. Ja osobiście rozumiem sprawę następująco: kwestie erotyki i seksualności mają być Armiach Apokalipsy odczuwalne zarówno jako element klimatu i estetyki świata, jak i jako potencjalna motywacja dla postaci oraz materiał na wątki fabularne podczas sesji. Nie mają przy tym być płaszczyzną dominującą czy spychającą wszystkie pozostałe na bok – niemniej jednak są elementem istotnym, wyraźnym na sesji.”

  • Narmo

    Jeśli rzeczywiście uda się zatrzymać w progu 50zł za podręcznik, to kupię. Chętnych na granie aniołami nigdy nie brakuje. Zwłaszcza, gdy ci erpegowcy lubią jeszcze anime, a już w szczególności kobiety. Angel Sanctuary, X, już to może być niezłą inspiracją ;]