Google+ Obcy w Travellerze razy dwa | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Obcy w Travellerze razy dwa

Wydawnictwo Mongoose Publishing wprowadziło do sprzedaży dwa nowe dodatki do gry fabularnej Traveller.

  • Cowboys vs. Xenomorphs – dodatek, który przeniesie graczy w świat Dzikiego Zachodu. Tam wcielą się w różnej maści rewolwerowców, których czeka nowe, nieznane zagrożenie – kosmici. W liczącym 52 strony dodatku, oprócz scenariusza przygody wraz z gotowymi postaciami znajdziecie nowe zasady, nowy ekwipunek, opis górniczej osady oraz nową karierę – Desperado. Dodatek dostępny jest w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG za $8.99.
  • Alien Module 5: Solomani – dodatek o rasie obcych Solomani. W podręczniku oprócz opisów kultury i technologii Solomani oraz będącego pod ich kontrolą terytorium, znajdziecie też wszystkie zasady potrzebne do wcielenia się w przedstawiciela tej rasy. Dodatek w druku dostępny jest w sklepie wydawnictwa za $39.99. Ze strony wydawnictwa można pobrać fragmenty podręcznika.

Dowiedz się więcej:


Mongoose Publishing

Traveller

to wydany po raz pierwszy w 1977 roku, klasyczny system science-fiction, w którym bohaterowie, podróżując pomiędzy różnymi układami słonecznymi, handlują, eksplorują nowe światy, a także toczą naziemne i kosmiczne bitwy. Mechanika gry oparta jest na rzutach dwoma kośćmi K6.