Google+ Marvel Heroic Roleplaying: Civil War w przedsprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Marvel Heroic Roleplaying: Civil War w przedsprzedaży

Wydawnictwo Margaret Weis Productions wprowadziło do przedsprzedaży Civil War, pierwszą kampanię do Marvel Heroic Roleplaying, gry fabularnej osadzonej w świecie komiksów Marvela.

Marvel Heroic Roleplaying: Civil War to pierwsza z trzech kampanii (Event Book) do gry. W środku oprócz kampanii znajdą się opisy bohaterów, lokacji oraz dodatkowe zasady.

Podręcznik można zamówić w przedsprzedaży za $29.99 w wersji podstawowej (160 stron) lub za $39.99 w wersji premium (284 strony) z zawartością Operations Manual z podręcznika podstawowego Marvel Heroic Roleplaying.

Ze strony wydawnictwa można pobrać fragment podręcznika, opisujący Hawkeye.

Wersję elektroniczną (PDF), liczącego 232 strony podręcznika podstawowego Marvel Heroic Roleplaying możecie zakupić za pośrednictwem DriveThruRPG za $12.99.


Dowiedz się więcej:


Margaret Weis Productions

Amerykańskie wydawnictwo znane z gier fabularnych opartych o między innymi takie seriale jak "Firefly", "Battlestar Galactica" i "Leverage".

Marvel Heroic Roleplaying

Wydana przez wydawnictwo Margaret Weiss Production gra fabularna oparta o świat Marvela, znany z komiksów. Gra korzysta ze zmodyfikowanej mechaniki Cortex+.