Google+ Hell on Earth: Reloaded w przedsprzedaży i w PDF! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Hell on Earth: Reloaded w przedsprzedaży i w PDF!

Wydawnictwo Pinnacle Entertainment Group wprowadziło do sprzedaży wersję elektroniczną (PDF) Hell on Earth: Reloaded i rozpoczęło przedsprzedaż podręcznika w druku.

Mamy rok 2097, ale przyszłość nie jest naszą przyszłością. Trwająca długie lata Zimna Wojna między Unią a Konfederacją wreszcie dobiegła końca – piekielnym ogniem, który ogarnął ziemię. Deszcz nadnaturalnych bomb zniszczył wszystko, co można było nazwać cywilizacją, zrobił wyrwę między światami i stworzył prawdziwe Piekło na Ziemi.

Od tego czasu minęło 16 lat, a my zrobiliśmy jedną rzecz, w której jesteśmy cholernie dobrzy – przetrwaliśmy mimo wszystko. Jasne, niektórzy mają kilka kończyn więcej, łatwo zginąć za jakieś resztki w kieszeni, a cały wschód od Mississippi roi się od nieumarłych, ale co innego nam pozostało?

Dołącz do nas w mrocznej przyszłości, gdzie resztki cywilizacji potrzebują nowych bohaterów i schronienia przed starymi – nawet starożytnymi – łotrami. Czy twoje ciało zostało spustoszone przez panujące promieniowane, a może nauczyłeś się przywoływać siłę atomu, by ci służyła? Zmień świat według własnej woli. I tak nie ma szans, by było jeszcze gorzej…

Hell on Earth to gra fabularna łącząca konwencje postapokaliptyczną, westernu oraz horroru, osadzona w świecie Deadlands przyszłości. Wersja Reloaded, zapowiadana już kilka lat temu, aktualizuje grę do najnowszych zasad Savage Worlds.

Liczący 208 stron podręcznik główny można zakupić w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG lub na stronie wydawnictwa za $24.99.

Podręcznik w druku dostępny jest w przedsprzedaży w sklepie Studio 2 Publishing za $39.99.

Premiera w listopadzie 2012 roku.


Dowiedz się więcej:


Hell on Earth

to gra fabularna łącząca konwencje postapokaliptyczną, westernu oraz horroru, osadzona w świecie Deadlands przyszłości.

Pinnacle Entertainment Group

Powstałe w 1994 amerykańskie wydawnictwo znane między innymi z gier fabularnych opartych o mechanikę Savage Worlds.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.