Google+ GryFabularne.pl – wielkie otwarcie i konwent online | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

GryFabularne.pl – wielkie otwarcie i konwent online

Już 1 lipca oficjalnie ruszy serwis GryFabularne.pl, a w ramach wielkiego otwarcia organizowany jest konwent online z prelekcjami, konkursami i sesjami.

Nowy serwis stworzony został z myślą przede wszystkim o osobach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z grami fabularnymi lub po prostu chcą się czegoś o grach fabularnych dowiedzieć. Czy będzie to młody uczeń, rodzic, wychowawca, dziennikarz czy ksiądz, pod intuicyjną domeną GryFabularne.pl w sposób łatwy i przystępny dowie się na czym polegają gry fabularne oraz zobaczy krok po kroku jak można zorganizować swoją pierwszą sesję.

GryFabularne.pl mają być pierwszym krokiem w przygodzie z grami fabularnymi. Początkujący znajdą tam całą masę linków do innych serwisów, które znakomicie wykonują swoją pracę w informowaniu o nowościach erpegowych, uczeniu początkujących mistrzów gry czy integrowaniu społeczności erpegowców. Twórcy strony chcą, aby jej użytkownicy właśnie u nich dowiedzieli się czym są gry fabularne, zafascynowali się tematem i ruszyli w dalszą drogę do bardziej wyspecjalizowanych serwisów.

Z okazji wielkiego otwarcia, 1 lipca organizatorzy zapraszają także na konwent online. Będą prelekcje, sesje rpg (w tym pokazowe i dla początkujących) oraz konkursy (do wygrania podręczniki). A to wszystko nie wychodząc z domu. Wystarczy mieć internet i program Mumble (darmowy komunikator głosowy).

Użytkownicy Facebooka mogą dołączyć do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/240963292689158

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.gryfabularne.pl/rpg-party.html


Dowiedz się więcej:


GryFabularne.pl