Google+ Earthdawn Player’s Guide (Pathfinder Edition) w druku na żądanie | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Earthdawn Player’s Guide (Pathfinder Edition) w druku na żądanie

Wydawnictwo RedBrick wprowadziło do sprzedaży drukowaną wersję Podręcznika Gracza do Earthdawna na mechanice Pathfinder.

W liczącym 292 strony Podręczniku Gracza znajdziecie:

  • Opisy ośmiu ras oraz piętnastu Dyscyplin
  • zasady gry na mechanice Pathfinder
  • Sprzęt (w tym magiczny: krwawe amulety, eliksiry, przedmioty magiczne)
  • Opisy dwunastu Pasji
  • Historię Barsawii oraz krótki opis prowincji

Podręcznik Gracza w druku na żądanie kupić można za pośrednictwem DriveThruRPG lub ze sklepu wydawnictwa w cenie $29.99 za miękką oprawę lub $39.99 za twardą oprawę.


Dowiedz się więcej:


Earthdawn

Gra fabularna w konwencji heroic fantasy, osadzona w świecie pełnym niezwykłych przygód, wszechobecnej magii i przerażających niebezpieczeństw. Oryginalnie wydana w 1993 roku przez wydawnictwo FASA, w 1998 roku doczekała się polskiego tłumaczenia za sprawą wydawnictwa MAG. Gracze wcielają się w adeptów, ponadprzeciętne jednostki, które dzięki możliwości korzystania z magicznej energii, zdolne są do dokonywania wielkich czynów. Mechanika, silnie powiązana ze światem gry, wykorzystuje System Stopni, w którym danemu stopniowi testowanej cechy/zdolności/umiejętności przyporządkowany jest odpowiedni zestaw kości (w skład których wchodzą kości od k4 do k20).

Pathfinder

Wydana w 2009 roku przez Paizo Publishing gra fabularna w konwencji fantasy, nagrodzona między innymi złotym medalem ENnie Awards. Gra korzysta ze zmodyfikowanej mechaniki d20, znanej z trzeciej edycji gry fabularnej "Dungeons & Dragons". W otwartych betatestach "Pathfindera" wzięło udział ponad 50 tysięcy graczy.

Redbrick

to wydawnictwo powstałe w 2003 roku, zarządzane przez Jamesa Suttona. Z początku wydawnictwo skupiało się na rozwijaniu linii wydawniczej Earthdawn (edycja Classic i Third Edition), z czasem poszerzyło licencje o takie gry jak Fading Suns, Blue Planet czy Demonworld.