Google+ Dodatkowe postacie do Eleventh Hour | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Dodatkowe postacie do Eleventh Hour

Wydawnictwo Fantasy Flight Games udostępniło na swojej stronie dwie postacie do przygody, którą będzie można rozegrać w tę sobotę w sklepach biorących udział we Free RPG Day.

Eleventh Hour to przygoda promująca nadchodzący, piąty już system ze świata Warhammera 40,000. Only War, bo taki tytuł będzie nosić owa gra, dotyczyć będzie gwardii imperialnej, organizacji zapewniającej (lub zaprowadzającej) pokój w Imperium. Sama przygoda dotyczyć będzie 11 godzin, w czasie których cały regiment gwardii imperialnej będzie musiał przemieścić się do bezpiecznej strefy przed bombardowaniem orbitalnym.

FFG udostępniło dwie dodatkowe postacie. Są to odpowiednio Ratling snajper i pani Komisarz. W pdfie znajduje się także poprawiona wersja postaci, która znajdzie się w przygodzie, czyli mściwego Ogryna (do druku wkradło się kilka drobnych błędów, poprawionych w tym pdfie).


Dowiedz się więcej:


Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".

Only War

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której Gracze wcielają się w żołnierzy Gwardii Imperialnej, walczących przeciw wrogom Boga-Imperatora.