Google+ Judgment Day Expanded Edition w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Judgment Day Expanded Edition w sprzedaży

Wydawnictwo Mystical Throne Entertainment wprowadziło do sprzedaży Judgment Day Expanded Edition, rozszerzoną wersję settingu Savage Worlds w konwencji action horror/modern fantasy.

W środku znajdziecie informacje o Inkwizycji, nowe Zawady, nowe Przewagi, Przeciwników oraz przygodę.

W wersji rozszerzonej dodano ponad 30 stron nowych materiałów, w tym między innymi dodatkowych przeciwników, przeredagowany zestaw narzędzi mechanicznych oraz nowe ilustracje.

Liczący 90 stron setting jest do nabycia za pośrednictwem DriveThruRPG w cenie $5.95 za wersję elektroniczną lub $8.95 za wersję w druku na żądanie.


Dowiedz się więcej:


Judgment Day

Judgment Day to setting Savage Worlds, w którym gracze wcielają się w przedstawicieli Inkwizycji, od setek lat walczącej z nadnaturalnymi istotami, takimi jak demony, duchy czy wampiry.

Mystical Throne Entertainment

Wydawnictwo, którego redaktorem jest Aaron T. Huss odpowiadający także za serwis Roleplayers Chonicle. Wydaje między innymi magazyn "Savage Insider".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.