Google+ Cyberpunk 2020 trafi na komputery dzięki CD Projekt! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Cyberpunk 2020 trafi na komputery dzięki CD Projekt!

CD Projekt poinformował, że pracuje nad nową, wysokobudżetową grą komputerową, opartą na kultowym systemie RPG, Cyberpunk Mike’a Pondsmitha.

Gra tworzona będzie przez nowo powołany zespół CD Projekt RED, składający się głównie z osób, które pracowały nad grami z serii Wiedźmin. Do współpracy zaproszono także wydawnictwo odpowiedzialne za grę fabularną Cyberpunk, czyli R. Talsorian Games, z Mike’em Pondsmithem na czele.

Data premiery gry nie jest jeszcze znana.

Szczegóły na stronie CD Projekt.


Dowiedz się więcej:


CD Projekt RED

Polski deweloper gier komputerowy, oddział spółki CD Projekt SA. Twórcy gier z serii "The Witcher" oraz zapowiedzianej gry "Cyberpunk 2077". Obecnie we współpracy z wydawnictwem R. Talsorian Games wyda grę fabularną "The Witcher Role-playing Game".

Cyberpunk 2020

Gra fabularna utrzymana w konwencji cyberpunka autorstwa Mike'a Pondsmitha. Wydana przez wydawnictwo R. Talsorian Games. Polska edycja ukazała się w 1994 roku nakładem wydawnictwa Copernicus Corporation. W USA ukazały się do tej pory trzy edycje tej gry. Obecnie powstaje gra wideo "Cyberpunk 2077" oparta o uniwersum gry fabularnej.